Zawsze było dla nas ważne, co jedzą nasze koty, jakie mają preferencje i upodobania oraz co my jako właściciele możemy im zapewnić. Kierując się wiedzą i doświadczeniem postanowiliśmy stworzyć karmę, której skład i wartości odżywcze sprostają wymaganiom nawet najbardziej wybrednych kotów. Tak powstała Mokra karma Wataha z mięsem z indyka dla dorosłego kota.

Zalety:

  • 88% mięsa mięśniowego z indyka i 11 % wątróbki drobiowej
  • Bez konserwantów i barwników
  • Wysoka smakowitość
  • Forma pasztetu
  • 100% polski produkt

Skład:

99% świeżo przygotowanego mięsa (indyk mięso mięśniowe 88%, wątróbka drobiowa 11%), minerały i witaminy

Witaminy:

Witamina A (2.000 j.m/kg), witamina D3 (200 j.m/kg), witamina E (25 mg/kg), tauryna (2500 mg/kg), cynk (14 mg/kg), mangan (3 mg/kg), jod (0,5 mg/kg)

Składniki Analityczne:

Białko 16%, zawartość tłuszczu 15,5 %, popiół surowy 3,5%, włókno surowe 0,7%, wilgotność 63%

Dawkowanie:

ZALECENIA ŻYWIENIOWE*

Dzienna porcja Waga kota
około 100 g do 2 kg
około 200 g 4 kg
około 300 g 6 kg

*Podane ilości mają charakter orientacyjny. Potrzeby psów różnią się w zależności od wieku, rasy, aktywności fizycznej i warunków życia.

Sposób przechowywania:

Podawać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w temperaturze +8 max do 4 dni. Stosować zgodnie z przeznaczeniem.

Mokra karma dla kota z indykiem

Dieta kotów powinna opierać się głównie na karmie mokrej. Jest dla kota najłatwiejsza do strawienia, co pozwala mu uzyskać maksymalną dawkę składników odżywczych z jednej porcji karmy. Jednocześnie musimy pamiętać, że w przeciwieństwie do psów koty rzadko piją wodę stojącą w misce. Dlatego mokry pokarm dostarcza im nie tylko energii, ale także utrzymuje odpowiedni poziom nawodnienia organizmu. Dzieje się tak z powodów konkretnych uwarunkowań kotów: naturalnie te zwierzaki polowały na pokarm ze zwierzyny, której organizm składał się w dużej części z wody. Pokarm podawany kotom przez ich właścicieli powinien przypominać pod tym względem zwierzynę upolowaną przez kota.

Mokra karma Wataha z mięsem z indyka dla dorosłego kota zawiera wszystkie substancje odżywcze, których potrzebuje kot do prawidłowego funkcjonowania. Forma pasztetu jest łatwa do przełknięcia, jej rozdrabnianie nie sprawi mu problemów. Składa się w większości z mięsa, najważniejszego składnika w diecie każdego kota.

Mokra karma Wataha z mięsem z indyka dla dorosłego kota 

Karma dla kota Wataha to aż 99% mięsa z indyka, źródła niezbędnego białka pochodzenia zwierzęcego. Należy pamiętać, że koty z natury są mięsożercami i właśnie to mięso powinno być podstawą ich diety.

Kot może otrzymywać kilka, nawet do kilkunastu małych posiłków dziennie. Wszystko zależy od uwarunkowań i potrzeb Twojego pupila. Pamiętaj, aby nie przekarmić kota, ponieważ nadwaga może mieć niekorzystne skutki dla jego zdrowia. Dlatego Mokra karma Wataha z mięsem z indyka dla dorosłego kota bez zbędnych dodatków jest najlepsza dla ogólnego dobrostanu Twojego zwierzaka. Podawana w odpowiednich porcjach będzie wyłącznie źródłem długo uwalnianej energii.

W karmie znajduje się także tauryna, która jest jednym ze składników niezbędnych dla zdrowia kota. Naturalnie koty pozyskują ją z upolowanych myszy. Jeśli Twój pupil nie ma możliwości samodzielnie pozyskać tego składnika, powinieneś mu go dostarczyć. Tauryna ma ogromny wpływ na stan wzroku kota, funkcjonowanie metabolizmu, dba o prawidłową pracę serca a także chroni komórki nerwowe. Niedobór tauryny w organizmie kota może powodować np. zwyrodnienia siatkówki czy choroby serca. 

Wataha cat indyk 300g

Wataha Cat indyk to mokra karma dla dorosłych kotów różnych ras. W puszce mieści się łącznie aż 99% mięsa wysokiej klasy (88% mięsa mięśniowego indyka i 11% wątróbki wołowej). Indyk jest bardzo dobrym źródłem lekkostrawnego białka. Ma niską zawartość tłuszczu, dlatego bardzo dobrze sprawdza się w diecie pupili, które mają problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi. Wataha cat indyk jest bogata w witaminy, minerały oraz taurynę - bardzo ważne składniki, które powinny gościć w misce każdego mruczka. Mokra karma Wataha z indykiem ma formę mięciutkiego pasztetu, dzięki czemu kotu łatwiej jest ją pogryźć i połknąć. Produkt charakteryzuje się wysoką wilgotnością, dlatego może być dla kota dodatkowym źródłem nawodnienia.

opakowanie: 300g
300g
10,45 PLN
- +
Brak