Karma dla psa w każdym wieku

Karma sucha dla psów w każdym wieku

Jeżeli dieta Twojego psa bazuje na odpowiednich produktach dopasowanych do jego wieku, wzrostu i innych uwarunkowań, to dobry moment na urozmaicenie jej dodatkowymi produktami. Jako dodatek może posłużyć karma sucha dla psów w każdym wieku Wataha. To także dobry sposób na podsunięcie pełnowartościowego posiłku tym czworonogom, które nie chcą się przekonać do innych rodzajów pokarmu. Sucha karma dla psów w każdym wieku doskonale sprawdza się również jako baza diety i źródło dobroczynnych składników odżywczych. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Karma sucha 80/20 dla psów

Dobra karma dla psa powinna zawierać głównie mięso – to właśnie ono powinno być podstawowym składnikiem pokarmu Twojego pupila. Jednak mięso nie może być jedynym źródłem energii, ponieważ Twój pupil potrzebuje także węglowodanów, zdrowych tłuszczy, witamin i minerałów pozyskanych z warzyw i innych produktów. Dlatego karma sucha 80/20 dla psów jest niezwykle popularna wśród właścicieli czworonogów. Jej nazwa odnosi się do składu: taka karma składa się w 80% z mięsa i 20% z innych składników naturalnych takich jak warzywa i owoce. Dobra karma 80/20 nie zawiera zbóż, które mogą niekorzystnie wpływać na stan zdrowia psa. 

Dlaczego należy unikać karmy ze zbożem? Przyczyna jest prosta: psy to zwierzęta mięsożerne i właśnie taka powinna być ich dieta. Zboża są wykorzystywane jako tani wypełniacz karmy, dlatego dobrej jakości produkt nie będzie zawierał ich w składzie. Zboża są głównie źródłem węglowodanów i minerałów i choć w diecie ludzkiej mogą przynieść wiele korzyści, nie są szczególnie dobre dla zdrowia naszych czworonogów. Trzeba także brać pod uwagę, że zboża nierzadko są alergenami, a psy padają ofiarą alergii na żyto, pszenicę czy owies. Wyjątkiem od tej reguły jest często stosowany ryż, składnik bezpieczny i korzystny dla zdrowia psa.

Sucha karma 80/20 dla psów w każdym wieku

Proponujemy wysokiej jakości karmę suchą dla psów w każdym wieku. Jest odpowiednio zbilansowana i na tyle uniwersalna, że możesz ją podać każdemu czworonogowi, niezależnie od tego, czy Twój pupil jest dorosłym psem rasy dużej, szczeniakiem rasy olbrzymiej czy tez starszym psem rasy średniej. Polecamy wykorzystanie karmy o tak zbilansowanej kompozycji jako jednego z bazowych elementów diety, który możesz odpowiednio urozmaicić o dodatkowe karmy, gryzaki i przysmaki.

Karma Wataha z serii Superfood, czyli produktów bogatych w składniki mające pełną gamę substancji odżywczych to najlepsze, co możesz podarować swojemu pupilowi. Dostępna jest w praktycznych opakowaniach o pojemności 2kg i 12kg – możesz wybrać opakowanie do przetestowania lub zaopatrzyć się w większą pojemność, jeżeli Twój pupil chętnie spożywa karmę Wataha.

W karmie 80/20 kompozycja 80% mięsa składa się z różnych rodzajów mięsa, takiego jak kaczka, wieprzowina, wołowina i inne. Pozostałe 20% to warzywa takie jak ziemniaki, buraki, soczewica. Wybierz karmę Wataha dla psów w każdym wieku i zapewnij Twojemu pupilowi odpowiednią dawkę białka, witamin, minerałów i innych substancji odżywczych.

Dlaczego warto wybrać karmę dla psa w każdym wieku?

To wyjątkowe propozycje smakowe, które zostały skomponowane zgodnie z potrzebami wszystkich psów. Zawiera podstawowe składniki odżywcze, jest odżywcza, wspiera zdrowie i odporność pupili na każdym etapie ich życia. Stworzenie zbilansowanej diety dla psa wiąże się zazwyczaj z kupnem kilku produktów. Jeśli masz więcej psów, które są w dodatku w różnym wieku – ilość karm rośnie. Dlatego wybierając propozycję od Karmy Wataha ograniczasz ilość paczek z karmą w swoim domu, a masz przy tym pewność, że żadnemu z Twoich pupili nic nie brakuje.