Mokra karma jest istotnym elementem w diecie zarówno kotów jak i psów. Jest świetnym dodatkiem do suchej karmy, z powodzeniem może być jej zamiennikiem - dostarcza zwierzakom potrzebne składniki odżywcze. Planując posiłki swojego pupila powinieneś mieć na uwadze, jakich karm będziesz używał. W trosce o zdrowie zwierzaka wybieraj tylko te produkty, do których produkcji wykorzystuje się najwyższej jakości składniki. Znajdziesz je w naszym asortymencie. Prezentujemy Mokrą karmę Wataha dla psa z gęsiną i ryżem dla psa.

 

Zalety:

  • Wygodna forma puszki
  • 84% wysokiej jakości mięsa
  • Wysoka wilgotność produktu
  • Świetny dodatek lub substytut suchej karmy
  • Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników i polepszaczy smaku

Skład: 

Mięso z gęsi 56%(mięso mięśniowe), mięso z indyka 28% (mięso mięśniowe), ryż, marchew, minerały i witaminy, żurawina, olej lniany

Witaminy:

Witamina A 2800 U.I/kg, witamina D3 180 U.I./kg, witamina E 30 mg/kg

Składniki Analityczne: 

Białko 14,0%, tłuszcz 13,5%, włókno 0,3%, popiół surowy 4,3%, wilgotność 58,0%, wapń 0,5%, fosfor 0,3%

 

Dawkowanie:

ZALECENIE ŻYWIENIOWE*

Waga psa Dzienna porcja
do 9 kg do 400 g
10-19 kg do 800 g
10-29 kg 850-1200 g
od 30 kg 1200-1700 g

*Podane ilości mają charakter orientacyjny. Potrzeby psów różnią się w zależności od wieku, rasy, aktywności fizycznej i warunków życia.

Sposób przechowywania:

Podawać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w temperaturze +8 max do 4 dni. Stosować zgodnie z przeznaczeniem.

Karma w puszce z gęsią dla psa

Zaletą karmy w puszce dla psa z gęsią jest wysoka zawartość mięsa, sięgająca aż 84%. Mięsko wchodzące w skład wyrobu to gęś z dodatkiem indyka. Gęsina jest bogatym źródłem wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6. Wpływają one na funkcjonowanie całego organizmu, przede wszystkim na prawidłową pracę układu nerwowego czy krwionośnego. Mięso z indyka charakteryzuje się wysoką zawartością białka. Jest dodatkowo lekkostrawne dlatego poleca się je psom z problemami trawiennymi. Całość cechuje wyrazisty smak oraz przyjemny aromat przyciągający zwierzaki. Jesteśmy przekonani, że karma w puszce dla psa z gęsią spodoba się Twojemu pupilowi.

Mokra karma Wataha z gęsią i ryżem dla psa

Mokra karma z gęsiną i ryżem skrywa w opakowaniu aż 410 gramów pysznego jedzenia. Pokarm przeznaczony jest dla osobników dorosłych wszystkich ras. Jeżeli Twój pies jest duży, zawartość puszki możesz podać jako jedno danie. W innym przypadku warto podzielić przysmak na kilka porcji, wówczas karma wystarczy na dłużej. Wszystkie wyroby przygotowujemy w myśl zgodności z naturą – nie wykorzystujemy konserwantów lub sztucznych barwników na żadnym etapie produkcji. Mokra karma Wataha z gęsią i ryżem dla psa pozbawiona jest również zbóż oraz glutenu. Kompozycja zawierająca wyłącznie jedno źródło białka sprawdzi się idealnie w przypadku nietolerancji pokarmowej. Mięso gęsi wraz z indykiem tworzą fantastyczny duet smakowy dla naszych czworonogów.

Wybierając pokarm z naszej oferty, decydujesz się na niezawodne smakołyki, powstające ze składników wysokogatunkowych. Wszystkie surowce pozyskujemy od lokalnych dostawców, dlatego mamy pewność co do jakości wszystkich elementów. Warto zaznaczyć, że Mokra karma Wataha z gęsią i ryżem dla psa wytwarzana jest bez dodatku bulionu. Zamiast tego zastosowaliśmy własny sos, dlatego kompozycja jest smaczna oraz pożywna.

Wataha 83% Gęś z ryżem 410g

Mokra karma Wataha dla psa z gęsiną i ryżem dla psa to łącznie 84% wysokiej jakości mięsa pochodzącego od sprawdzonych lokalnych dostawców. Gęsina jest bogatym źródłem wielonienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6. Wpływają one na funkcjonowanie całego organizmu, przede wszystkim na prawidłową pracę układu nerwowego i krwionośnego. Mięso z indyka charakteryzuje się wysoką zawartością białka. Jest dodatkowo lekkostrawne, dlatego poleca się je psom z problemami trawiennymi. Całość cechuje wyrazisty smak oraz przyjemny aromat. Mokra karma z gęsiną i ryżem skrywa w opakowaniu aż 410 gramów pysznego jedzenia. Pokarm przeznaczony jest dla osobników dorosłych wszystkich ras. Jeżeli Twój pies jest duży, zawartość puszki możesz podać jako jedno danie. W innym przypadku warto podzielić przysmak na kilka porcji, wówczas karma wystarczy na dłużej.

opakowanie: 410g
410g
13,85 PLN
- +
Brak