Witamy w sklepie Karma Wataha!

Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 5 % na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.


Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.

Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

  1. Strona główna
  2. Psy i Szczeniaki
  3. Karma Sucha dla psa
  4. Superfood - Karma Sucha
  5. Szczeniak ras miniaturowych i małych
  6. Szczeniak ras miniaturowych i małych

Szczeniak ras miniaturowych i małych

Karma dla szczeniąt ras małych i miniaturowych

Szczeniaki potrzebują karmy, która zastąpi pokarm ich matki bez uszczerbku na zdrowiu pupili. Nie należy narażać ich na niedobory, ponieważ w tym szczególnym okresie ich życia bardzo ważne jest dostarczenie odpowiedniej ilości witamin i minerałów do prawidłowego rozwoju. Przedstawiciele ras małych i miniaturowych to wyjątkowe zwierzęta, które mają specjalne potrzeby żywieniowe. Ich małe brzuszki często nie akceptują przeciętnych karm i potrzebują zbilansowanej diety, która będzie sprzyjać ich zdrowiu. Karma Wataha tworzy karmy przygotowane z myślą o szczególnych potrzebach tych małych czworonogów. Wierzymy, że zdrowa dieta jest podstawą do prawidłowego funkcjonowania, do zdrowia, radości i szczęścia pupili. W swoich karmach zawarliśmy najwyższej jakości składniki, które mają za zadanie odżywić psiaki i zapewnić im podstawę do prawidłowego rozwoju.

Karma dla szczeniąt - dlaczego jej wybór jest ważny?

Jeśli nie zadbamy o zbilansowaną dietę psa w okresie jego dorastania może to wiązać się z ryzykiem zachorowania w przyszłości. Narażenie pupila na niedobory pokarmowe, niedostarczanie witamin i minerałów może odbić się w późniejszych etapach życia pieska. Dlatego wybierając pokarm będący następstwem mleka matki wybierz karmę, która jest odżywcza i delikatna, dostarcza cennych witamin i minerałów, nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników. Jakość karmy powinna być na najwyższym poziomie. Karma dla szczeniąt ras małych i miniaturowych to produkt, dzięki któremu Twój pies będzie mógł się prawidłowo rozwijać i cieszyć Cię swoim towarzystwem. Nie będą występowały u niego żadne problemy czy dolegliwości bólowe, które mogłyby być konsekwencją niedoborowej diety. To szczególnie istotne, jeśli chodzi o psy miniaturowe, które mają specjalne potrzeby żywieniowe.

Kategoria w przebudowie

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.
Karma Wataha zaspokoi nawet wilczy apetyt!