Witamy w sklepie Karma Wataha!

Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 5 % na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.


Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.

Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

  1. Strona główna
  2. Psy i Szczeniaki
  3. Karma Sucha dla psa
  4. Superfood - Karma Sucha
  5. Dla psów dorosłych do 45 kg
  6. Dla psów dorosłych do 45 kg

Dla psów dorosłych do 45 kg

Karma sucha dla psów dorosłych do 45 kg

Wielu opiekunów zdaje sobie sprawę z faktu, że psy miniaturowe, małe i psy olbrzymie mają swoje specyficzne potrzeby w kwestii zapotrzebowania energetycznego i dotyczącego konkretnych substancji odżywczych. Zdarza się, że takie myślenie jest pomijane w przypadku psów ras średnich i dużych i podaje im się posiłki niewystarczająco przemyślane. Jednak pies dorosły rasy średniej lub dużej powinien otrzymać posiłek równie dobrze zaplanowany, jak psy rasy małej czy olbrzymiej. Dlatego w naszym asortymencie dostępna jest karma sucha dla psów dorosłych do 45 kg, która składa się z wyłącznie wysokiej jakości półproduktów. Zapraszamy do korzystania z oferty.

Karma sucha dla psów do 45 kg

Psy rasy średniej i dużej potrzebują karmy o składzie opartym głównie o białko zwierzęce. Niektórzy popełniają błąd podawania takim psom posiłków sporych objętościowo, lecz o nieprzemyślanym składzie. Tymczasem nadmiar węglowodanów, zwłaszcza tych pochodzących ze zbóż, nie jest korzystny dla zdrowia psa. Warto pamiętać, że zboże jest również potencjalnym alergenem, najczęściej dzieje się tak w przypadku żyta. Jeżeli chcesz podać psu karmę z dodatkiem zdrowego składnika oprócz mięsa i warzyw, najlepszym wyborem będzie ryż. Jest lekki i nie szkodzi zdrowiu psa, będzie odpowiedni dla prawidłowego działania metabolizmu.

Jednak wszystkie czworonogi to mięsożercy, dlatego właśnie dobrej jakości karma powinna być przynajmniej w połowie lub w większości oparta na mięsie. Warto dobierać różne rodzaje karmy, na przykład takie z mięsem drobiowym i takie z mięsem rybnym. Możesz podawać je wymiennie w różnych posiłkach, wtedy będziesz mieć pewność, że Twój pupil otrzymuje pełną gamę składników odżywczych pochodzących z różnych źródeł. Tak dobrane karmy dadzą psu możliwość cieszenia się dietą zróżnicowaną pod względem smaku, aromatu czy faktury. Twój pupil z pewnością chętnie podejdzie do każdego posiłku.

Sucha karma dla czworonoga do 45 kg

Czworonogi do 45 kg to przeważnie psy rasy średniej i dużej, przy wadze ponad 45 kg mówimy już o psach rasy olbrzymiej. Duże i średnie psy przeważnie potrzebują sporej dawki aktywności fizycznej, która będzie jednym z podstawowych filarów zdrowia czworonoga. Aby aktywność fizyczna była bezpieczna dla Twojego psa, w jego diecie musi przeważać białko zwierzęce z mięsa.

W naszym asortymencie znajdziesz karmę Wataha Superfood adult do 45 kg z mięsa takiego jak wołowina Angus, czyli najwyższej jakości wołowina ceniona na całym świecie, pochodzi ona z Argentyny i jest prawdziwym rarytasem. Z pewnością zapewni Twojemu psu dawkę substancji odżywczych w postaci aminokwasów i minerałów.

Proponujemy także karmę Wataha Superfood adult do 45 kg z mięsa kurczaka, wieprzowiny, kaczki, jagnięciny, dziczyzny, indyka czy łososia. Z szerokiego wachlarza kompozycji smakowych możesz wybrać tę, która będzie najbardziej odpowiadała Twojemu pupilowi i przypadnie mu do gustu. 

Warto pamiętać, że każde mięso ma także osobne właściwości: drób to tak zwane mięso „chude” i lekkostrawne, odpowiednie dla tych czworonogów, które mają problem z trawieniem mięsa czerwonego. Z kolei mięso rybie z łososia to źródło drogocennych zdrowych kwasów tłuszczowych omega-3 i Omega-6.

Skorzystaj z naszej oferty karmy dla psów dorosłych do 45 kg.

Karma Wataha zaspokoi nawet wilczy apetyt!