Witamy w sklepie Karma Wataha!

Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 5 % na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.


Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.

Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

  1. Strona główna
  2. Psy i Szczeniaki
  3. Karma Sucha dla psa
  4. Food Of Nature - Karma Sucha
  5. Food Of Nature - Karma Sucha

Food Of Nature - Karma Sucha

Karma dla psa Food Of Nature

Dziś wiele osób poszukuje produktów organicznych i ekologicznych, które powstały w sposób bezpieczny dla przyrody i pozwolą na pozyskanie jak najwięcej naturalnych substancji odżywczych, bezpiecznych i dobrych dla zdrowia czworonoga. Karma dla psa Food Of Nature Wataha powstała z myślą o tych, którzy chcą zapewnić swoim pupilom dostęp do wysokiej jakości naturalnych produktów. Zawiera wszystko to, czego potrzebuje Twój pies. 

Karma dla psa Food Of Nature Wataha

Karma naturalna to produkt, który musi spełniać kilka podstawowych warunków, aby zasłużyć na to miano. Powinna powstać w sposób korzystny dla środowiska, czyli od lokalnych dostawców – wtedy możesz mieć pewność, że składniki nie powstały w ramach masowej produkcji powodującej emitowanie nadmiaru CO2. Karma Food Of Nature to produkt ze składników od polskich, lokalnych hodowców, którzy dbają o utrzymanie najwyższych standardów w swoich hodowlach.

Ponadto karmy naturalne powinny składać się głównie z półproduktów pozyskanych z naturalnych składników, bez sztucznych „zapychaczy”, które nie przynoszą wiele korzyści organizmowi psa. Niezwykle istotna jest również kolejność konkretnych półproduktów w składzie. Jeżeli nazwa karmy informuje nas, że jest to produkt oparty na przykład na mięsie indyka, to właśnie to mięso powinno być na pierwszym miejscu w liście składników. 

Wtedy wiesz, że podajesz pupilowi karmę faktycznie składającą się wyłącznie z niezbędnych i dobrych dla jego zdrowia substancji. Warto zwracać uwagę na kilka pierwsze składników, ponieważ to właśnie one przeważają w całej kompozycji karmy. Słabej jakości produkt może mieć reklamowany składnik w nazwie, jednak ostatecznie znajdzie się on daleko w składzie. Karma dla psa Food Of Nature to wyłącznie moc dobrych składników.

Karma sucha dla psów Food Of Nature

Food Of Nature to seria karm suchych. Taki rodzaj produktu może stać się dobrym uzupełnieniem standardowych porcji karmy mokrej. Szczególnie przydatny w przypadku tych czworonogów, które niechętnie spożywają standardowe porcje suchej karmy.

Karma sucha dla psów Food Of Nature jest dostępna w wersji dla szczeniąt i psów dorosłych ras małych lub ras średnich i dużych. Konkretne karmy mają różną zawartość mięsa, co sprawia, że dla mniejszego psa lub starszego o wolniej działającym metabolizmie możesz wybrać produkt lekkostrawny.

Nasze karmy nie są wypełnione zbożem. Zawierają wysokiej jakości mięso z kurczaka czy wołowinę i zdrowe węglowodany i minerały z otrębów pszennych. Otręby to także cenne źródło błonnika, który wspomaga prawidłowy proces trawienia. Dbamy także o to, aby karma dostarczała psu minerałów takich jak fosfor i wapń. Karma sucha ma mniejszy poziom wilgotności, dlatego dobrze sprawdza się w uzupełnieniu karmy mokrej i dobranych dla Twojego pupila przekąsek czy gryzaków. Dzięki kompletowi takich produktów możesz zadbać o stworzenie pełnowartościowej diety dla czworonoga.

Postaw na wysokiej jakości produkt i wybierz suchą karmę Food Of Nature Wataha.

Kategoria w przebudowie

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.
Karma Wataha zaspokoi nawet wilczy apetyt!