Naszym priorytetem jest dostarczanie zwierzakom najlepszej jakości karm i smakołyków. Zbilansowana dieta bogata w odpowiednie składniki i wartości odżywcze sprawi, że wasi czworonożni przyjaciele będą zdrowi i pełni życia przez co powstał m.in. nasz produkt: Wataha HUNT Paluchy z bażanta 7 sztuk

 

Wataha HUNT Paluchy z bażanta 7 sztuk to przede wszystkim:

  • ✅  98% mięsa mięśniowego z bażanta
  • ✅  produkt bez konserwantów i ulepszaczy
  • ✅ 100% polskiej produkcji
  • ✅  zdrowa przekąska w wygodnym opakowaniu

 

Skład:

98% mięsa mięśniowego z bażanta, 2% jelito z kolagenu – może zawierać śladowe ilości wołowiny

Składniki Analityczne:

Białko surowe 61,5%, tłuszcz surowy 6,0%, popiół surowy 3,9%, włókno surowe 3,2%


Wataha HUNT Paluchy z bażanta 7 sztuk nie zawierają konserwantów, ulepszaczy i sztucznych dodatków. Są świetną mięsną przekąską, która sprawdzi się nie tylko w podróży, czy na spacerze, ale też jako forma nagrody w trakcie nauki czy tresury.

Wataha Hunt Paluchy z bażanta 7 szt

Paluchy z Bażanta charakteryzują się wyjątkowym smakiem. Ten przysmak składa się w 98% z mięsa mięśniowego. Mięso z bażanta jest zdecydowanie chudsze niż mięso drobiowe, dlatego nie musisz martwić się o utrzymanie prawidłowej wagi pupila. Ponadto zawiera spore ilości łatwoprzyswajalnego białka, witaminy z grupy B i minerały, m.in. wapń i magnez. Paluchy Wataha świetnie sprawdzają się podczas tresury i podróży - zajmują niewiele miesca, a szczelne opakowanie zapobiega utracie wyśmienitego aromatu. Przysmak możesz też podawać pupilowi pomiędzy posiłkami. Produkt nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników i polepszaczy smaku. Powstał w zgodzie z naturą, z myślą o zdrowiu i potrzebach Waszych psiaków. Polski produkt. 

Ilość:
25,25 PLN