Nasze mruczki są z natury drapieżnikami, dlatego głównym składnikiem ich diety powinno być mięso. To ono dostarcza im odpowiednich witamin i składników, które są potrzebne kotom do prawidłowego rozwoju. Jako miłośnicy zwierząt staramy się zapewnić kotom jak najlepsze warunki do życia. Chcąc sprostać ich wymaganiom żywieniowym stworzyliśmy Mokrą karmę Wataha z mięsem z dzika dla dorosłego kota.  

Zalety:

  •  88% mięsa mięśniowego z dzika i 11% wątróbki wołowej 
  •  Bez konserwantów i barwników
  •  Wysoka smakowitość
  •  W formie pasztetu
  •  100% polski produkt

Skład:

99% świeżo przygotowanego mięsa (dzik mięso mięśniowe 88%, wątróbka wołowa 11%), minerały i witaminy

Witaminy:

Witamina A (2.000 j.m/kg), witamina D3 (200 j.m/kg), witamina E (25 mg/kg), tauryna (2500 mg/kg), cynk (14 mg/kg), mangan (3 mg/kg), jod (0,5 mg/kg)

Składniki Analityczne:

Białko 21%, zawartość tłuszczu 12,5 %, popiół surowy 3,4%, włókno surowe 0,8%, wilgotność 62%

Dawkowanie:

ZALECENIA ŻYWIENIOWE*

Dzienna porcja Waga kota
około 100 g do 2 kg
około 200 g 4 kg
około 300 g 6 kg

*Podane ilości mają charakter orientacyjny. Potrzeby psów różnią się w zależności od wieku, rasy, aktywności fizycznej i warunków życia.

Sposób przechowywania:

Podawać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w temperaturze +8 max do 4 dni. Stosować zgodnie z przeznaczeniem.

Karma mokra dla kota z dziczyzną

Mokra karma powinna być podstawowym elementem diety Twojego kota. Dostarczy mu nie tylko potrzebnych składników i witamin, jest też źródłem wody, którą koty niechętnie piją z miski. Żyjąc w naturalnym środowisku, koty są w stanie samodzielnie zapewnić sobie odpowiedni poziom substancji odżywczych. Kiedy stają się zwierzakami domowymi, obowiązek dostarczania tych składników spada na właścicieli. 

Mokra karma Wataha z dziczyzną dla dorosłego kota zawiera wszelkie substancje odżywcze, których Twój kot potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Forma miękkiego pasztetu, łatwa do przyswojenia, nie sprawi Twojemu kotu problemów przy gryzieniu czy przełykaniu. 

Mokra karma Wataha z dziczyzną dla dorosłego kota 

Mokra karma dla kota powinna składać się w większości z mięsa. Koty, jako naturalni mięsożercy potrzebują białka zwierzęcego. Nasza Mokra karma Wataha z dziczyzną dla dorosłego kota posiada aż 99% mięsa naturalnego pochodzenia, w tym 88% dziczyzny i 11% wątróbki wołowej, która jest naturalnym źródłem tauryny. 

Nasza karma dostarczy Twojemu kotu podstawowe i najważniejsze witaminy. Witamina A jest odpowiedzialna za zdrowy wzrok, skórę i sierść kota. Witamina D3 usprawnia wchłanianie substancji w przewodzie pokarmowym, jest odpowiedzialna za prawidłową budowę kocich kości. Jej niedobór objawia się krzywicą, osłabieniem mięśni czy wypadaniem zębów. Witamina E wzmacnia mięśnie, zwiększa odporność i przyczynia się do prawidłowego działania układu pokarmowego kota. 

Dbamy o to, aby składniki w naszych karmach pochodziły od lokalnych polskich hodowców i właścicieli upraw. Mokra karma Wataha z dziczyzną dla dorosłego kota to czyste mięso bez sztucznych „ulepszaczy”. Karma mokra zapewni kotu odpowiednią ilość płynów dzięki wysokim poziomie wilgotności produktu. Wybierz ją dla swojego pupila.

Wataha cat dzik 300g

Mokra karma Wataha Cat Dzik dla kota to aż 99% świeżego mięsa. Dziczyzna jest bardzo dobrym źródłem lekkostrawnego białka, dlatego jest szczególnie polecana dla kotów z wrażliwymi żołądkami. Mięso z dzika zawiera również zdrowe kwasy tłuszczowe, które między innymi wpływają na dobry stan skóry i piękną, lśniącą sierść oraz witaminy z grupy B biorące udział w prawidłowej pracy układu nerwowego. Na 100 g dziczyzny przypada 120 mg fosforu, 12 mg wapnia i 9,8 mg selenu. Fosfor jest jednym ze składników budujących kości, wapń – odpowiada za prawidłową pracę serca, a selen wpływa na elastyczność tkanek. Mokra karma Wataha Cat Dzik dostarczy Twojemu kotu również inne składniki odżywcze: witaminę A (odpowiedzialną za zdrowy wzrok), witaminę D3 (mocne kości), witaminę E (wzmacnia mięsnie) oraz taurynę (prawidłowa praca serca). Produkt przeznaczony dla dorosłych kotów różnych ras.

opakowanie: 300g
300g
10,45 PLN
- +
Brak